DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Odwiedź nasze profile na facebooku i instagramie by zobaczyć więcej zdjęć realizacji.

Fitness Express Rybnik

Fitness Express Rybnik to marka słynąca z wykorzystania najlepszego sprzętu w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich – nawet tych najbardziej wymagających klientów.

Nie inaczej jest z podłożem – nowo powstała placówka w Rybniku wyposażona jest w profesjonalną podłogę Pavi Sorte, zapewniającą maksymalny komfort użytkowania.

Fit Happens

Panowie z Fit Happens udowadniają że do robienia wielkich rzeczy nie potrzeba wcale wielkich metraży.
Kompaktowa placówka mieszcząca się przy Kalwaryjskiej 59 w Krakowie nie ustępuje na krok modnym w ostatnim czasie wielkopowierzchniowym siłownią.

Studio treningu personalnego Fit Happens korzysta z produktów Pavi Sorte – obciążeń olimpijskich oraz profesjonalnych podłóg o grubości 15mm w kolorze czarnym.

Tychy Active Point

Active Point Park Wodny
Sikorskiego 20
43-110 Tychy

Klub fitness mieszczący się w Wodnym Parku Tychy. Siłownia, dwie sale : sala fitness, sala funkcjonalna.

W Active Point Fit & Gym czeka na Ciebie grono profesjonalnych, pełnych zapału i energii instruktorów, trenerów, pracowników recepcji. To dzięki nim każde zajęcia i treningi odbywają się na 130%, a Ty wychodzisz zmęczony, ale kosmicznie zadowolony!

Sanomed Centrum Rehabilitacji

Lucjana Siemieńskiego 20, 35-203 Rzeszów
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SANOMED – GABINET REHABILITACJI działa na Podkarpaciu od kwietnia 2008 roku. Dzięki profesjonalnej, wykształconej kadrze, bardzo dobrym wynikom leczniczym, wysokiej jakości sprzętowi, szerokiej ofercie, miłej atmosferze oraz całościowemu podejściu do problemu Pacjenta, Gabinet Rehabilitacji SANOMED cieszy się ogromnym i ciągle coraz większym zainteresowaniem.

SPORT GANG Polska

SPORT GANG Polska wspiera wysiłki sportowców we wszystkich dyscyplinach, prowadzi programy szkoleniowe w klubach sportowych, organizuje obozy sportowe na terenie całego kraju. Założyciele od najmłodszych lat należą do świata sportu i wprowadzają do niego innych. SPORT GANG Polska właśnie otworzyło nowe studio treningowe w Warszawie, gdzie w strefie crossfit wykorzystano czarną podłogę marki Pavi Sorte.

SkyActiv

Nowa odsłona Sky Activ Siłownia Fitness w 2019 roku! Większa powierzchnia, nowe maszyny do treningów i szersza oferta zajęć. Po przebudowie do dyspozycji klientów jest ponad 800m2 powierzchni. W rozbudowanej części znalazła się strefa wolnych ciężarów i maszyn półwolnych – na której wykorzystano podłogę gumową Pavi Sorte

SALTOS Park Trampolin

SALTOS to największy park trampolin w Łodzi. Mieści się w nim strefa parkour z przeszkodami, strefa ninja, basen z gąbkami, trampoliny sportowe i supersquad, ścieżki, airtrack, ścianka, strefa dodgeball. Skakanie na trampolinach to aktywność fizyczna i zabawa dla całej rodziny. Można skakać samodzielnie, można zapisać się na akrobatykę, trening personalny czy fitness. Nad bezpieczeństwem czuwają trenerzy. Niezmiernie nam miło, że w jednej ze stref pojawiła się podłoga Pavi Sorte.

Ładowanie