Nasza praca
to nasza pasja

Rozumiemy problemy MŚP i potrafimy na nie reagować. Jesteśmy gotowi do współpracy przy realizacji Twoich planów- przedstaw nam swoje oczekiwania a my dopasujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Pavisorte_Logo_whitesvg
O nas

W Wolbromiu, mieście z ponad 110-letnią tradycją produkcji wyrobów gumowych, powstało w 2016 roku Pavi Sorte. Jako fundament naszej produkcji wybraliśmy gumę pozyskiwaną z recyklingu, która znajduje zastosowanie w wielu branżach.

Początkiem naszej drogi była produkcja mat typu puzzel, które świetnie sprawdzają się w przestrzeniach fitness. Mając świadomość, że dzięki zastosowaniu ekologicznego granulatu SBR jesteśmy w stanie uzyskać wysoką jakość i trwałość produktów postanowiliśmy sięgnąć dalej.

Postawiliśmy na nowoczesną technologię i cyfryzację- aktywnie inwestujemy w innowacyjne rozwiązania, które sprawiają, że nasze produkty spełniają światowe normy. Dzięki zautomatyzowaniu linii produkcyjnej i zaawansowane systemy kontroli jakości nasza infrastruktura jest przygotowana na przyszłe wyzwania.

Nasze motto to “Strength in flexibility”. Odzwierciedla ono nasze podejście do biznesu- elastyczność w adaptacji do zmieniających się rynków, w myśleniu i projektowaniu produktów- to właśnie pozwala nam na tworzenie rozwiązań dostosowanych do wymagań klientów w różnych branżach.

Pavi Sorte wprowadza gumowe wyroby w nowe ery technologii i zrównoważonego rozwoju. Naszym celem jest bycie liderem w branży, który łączy tradycję z nowoczesnością a jakość z odpowiedzialnością środowiskową.

Zaufały nam setki firm, które mogą liczyć na pełne zrozumienie i wsparcie w zaspokajaniu ich indywidualnych potrzeb. Dołącz do nas!

01

Jakość

Jest dla nas kluczowym elementem, o który dbamy dzięki odpowiednim procesom i wieloetapowej kontroli.

02

Ekologia

Wybierając nasze produkty, zatroszczysz się o kondycję środowiska, ponieważ produkujemy z granulatu pochodzącego z recyklingu i praktycznie nie wytwarzamy odpadów.

03

Rozwój

Jesteśmy producentem, więc mamy odpowiednie zaplecze i kompetentny zespół, który stale prowadzi badania i pracuje nad rozwojem nowych technologii i doskonaleniem produktów.

04

Indywidualne podejście

Możemy dostosować się do Twoich potrzeb i z przyjemnością zrealizujemy indywidualne zamówienie i Twój pomysł na wyjątkowy produkt z ekologicznego granulatu.