Nasz WOD: Trening z obciążeniem Pavi Sorte

Masz ochotę na szybki, intensywny i bardziej wymagający trening? Dzisiaj proponujemy intensywny trening składający się z :

  • serii przysiadów z obciążeniem,
  • wiosłowania kettlem,
  • następnie jak najszybszym wykonaniem 80 przysiadów z podskokiem oraz
  • 60 podciągnięć na drążku.

Zastanawiasz się, co podczas przysiadów może być Twoim obciążeniem? Mamy 2 propozycje dla początkujących i bardziej zaawansowanych sportowców. Dla początkujących polecamy nasze sztangi olimbijskie. Dostępne mamy je w obciążeniu 10kg, 15kg i 20kg. Jeśli natomiast jesteś już dobrze przygotowany, podstawy nie są Ci obce i wiesz ile jesteś w stanie przyjąć, skorzystaj z naszych zestawów Pavi Sorte. Gwarantujemy, z nimi Twój trening będzie w pełni satysfakcjonujący.

Ponieważ w tej serii, skorzystasz z wielu obciążeń, pamiętaj, aby odpowiednio zabezpieczyć podłogę na której będziesz ćwiczyć. Polecamy maty standard: https://store.pavisorte.com/pl_PL/products/standard-square , które dostępne są w wielu grubościach w zależności, jaki obciążenie wybierzesz. Odpowiedni dobór maty sprawi, że nie tylko Twój trening będzie udany, ale także wyizolujesz podłogę i występowanie uszkodzeń czy drgań.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące treningu lub samych produktów skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: lub drogą mailową. Śledź też na bieżąco nasz blog, bo w każdym tygodniu, pojawią się nowe, ciekawe wyzwania, razem z naszymi produktami Pavi Sorte! 😉