Pracownik poszukiwany

Pavi Sorte – producent obciążeń olimpijskich i mat gumowych do obiektów sportowych, to przedsiębiorstwo działające na rynkach polskim i europejskim od 2016 roku. Nasza siedziba mieści się w Brzozówce w województwie małopolskim (3 km od Wolbromia).

W związku ze stałym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko: Operator Maszyn Produkcyjnych

Miejsce pracy: Brzozówka (ok. 3 km od Wolbromia), 32-340

Zakres obowiązków:

– obsługa pras elektrycznych i hydraulicznych

– dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

– wykształcenie średnie

– dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej

– dokładność i zaangażowanie

– punktualność

– dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:

– uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym

– doświadczenie w firmie produkcyjnej w branży gumowej

Oferujemy:

– zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

-pracę w systemie 3-zmianowym

– atrakcyjne warunki wynagrodzenia w granicach 2800,00-5000,00 zł brutto: podstawa miesięczna + premia akordowa

zakwaterowanie w hotelu pracowniczym dla osób dojeżdżających więcej niż 70km z miejsca zamieszkania

– pracę w rozwijającej się firmie w młodym zespole

Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy firmy lub kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego OLX.

Informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Prosimy zawrzeć w CV poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pavi Sorte Maciej Rogalski dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe informacje pod numerem: 534 736 942

Obowiązek informacyjny:

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Pavi Sorte Maciej Rogalski z siedzibą w Brzozówce 20 C, 32-340 Wolbrom, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę:

„Zgadzam się na przetwarzanie przez Pavi Sorte Maciej Rogalski z siedzibą w Brzozówce 20 C, 32-340 Wolbrom, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”. 

W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail podanym w formularzu kontaktowym OLX.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie Pracy lub w innych ustawach szczegółowych, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 90 dni od momentu wysłania zgłoszenia, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 365 dni od momentu. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 90 dni od przesłania zgłoszenia.

Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Ładowanie