Ochrona podłogi w Twojej siłowni

Wybierając podłoże do strefy sportowej należy pamięć o odpowiednim zabezpieczeniu podłoża.

Inwestując w podłogę do strefy sportowej należy wziąć pod uwagę nie tylko jej walory estetyczne lecz również zapewnienie odpowiedniej ochrony nawierzchni znajdującej się bezpośrednio pod wybraną podłogą gumową.

Niezależnie od tego czy pomieszczenie przeznaczone do ćwiczeń wyposażone jest w parkiet, beton bądź też jakikolwiek inny rodzaj podłoża zawsze należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu. Doświadczenie podpowiada nam iż klienci skarżą się na zniszczony parkiet, dziury w podłodze oraz szereg innych uszkodzeń. Aby uniknąć tego typu przypadkom warto wyposażyć się w odpowiednią ochronę. Maty gumowe Pavi Sorte stanową idealną ochronę nawierzchni przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami fizycznymi. Podłoga pod wolne ciężary amortyzuje uderzenia z dużej wysokości.

Przed wyborem podłogi należy się dobrze zastanowić jakim obciążeniom poddana będzie nawierzchnia. W strefach fitness, czy też crossfit gdzie nie ma do czynienia z dużymi obciążeniami do codziennej eksploatacji wystarczy podłoga o grubości 15 mm. W strefach gdzie wykonywane są ćwiczenia z obciążeniami wybierz maty gumowe o grubości 20 mm.

Inwestycja w podłogę gumową gwarantuje wieloletnią ochronę każdego rodzaju nawierzchni, tak aby nawierzchnia pod którą znajduje się podłoga została nienaruszona. Warto mieć na uwadze fakt iż maty gumowe gwarantują nie tylko ochronę powierzchni, ale też odpowiednie tarcie.

Ładowanie